Rudens sezono darbai VGTU SA KIF

2016-12-04

Nuo rugsėjo mėnesio suburta nauja VGTU SA KIF komanda šiandien jau gali pasigirti naudingais studentų labui nuveiktais darbais! Gausus pirmakursių būrys susivienyjęs su SA KIF bendruomene dalinasi šio rudenio nuveiktų darbų rezultatais.

Bendradarbiaujant su administracija buvo nuspręsta artimiau bendrauti su KIF studentais, dėl to Studentų atstovybė sutapatino logotipo spalvą su fakulteto spalva. Taigi, iš violetinės, reiškiančios atskirą vienetą, mes virtome į visiems pažįstamą – oranžinę spalvą. Tai buvo mažytis žingsnis tikslo link.

 Į Studijų programų komitetą (SPK) nuspręsta atrinkti po pora studentų, kurie atstovautų savo nuomonę studijų programos tobulinime. Jie buvo viešai pristatyti visiems fakulteto studentams pasiekiamoje Facebook paskyroje. Buvo surengti susitikimai tiek su Kūrybinių, tiek su Pramogų industrijų studentais. Taip pat deleguotas studentų atstovas naujos studijų programos kūrimui.
Spalio 28-30 dienomis buvo surengti vidiniai – išvažiuojamieji mokymai, kurių metu buvo keliama SA narių kompetencija, taip pat mūsų narės Martyna Ulevičiūtė bei Miglė Palilionytė buvo išvykusios į Panevėžio 5-tąją gimnaziją, kurioje ne tik, pristatė fakulteto studijų programas, bet ir papasakojo apie visą VGTU universitetą.
Viešojoje erdvėje (VGTU SA KIF Facebook paskyroje) pradėta nuosekliai dalintis darbo bei praktikų pasiūlymais studentams, o naudojant įžmogintą Kūrybininko industrijaus profilį buvo pradėta leisti daug kitokios įdomios ir naudingos informacijos studentams (savanoriavimo pasiūlymai, inspiracinės žymių žmonių kalbos, renginiai, kuriuos verta aplankyti ar pamatyt!).  Ne mažiau svarbus darbas – atnaujintas akademinių grupių seniūnų kontaktų sąrašas. Per šiuos tris mėnesius KIF studentų atstovybė stengėsi užsibrėžti kuo aukšesnius tikslus ir įvykdyti kuo daugiau naudingų darbų studentų labui, o planuose gausu naujų idėjų ir jau dabar planuojamas akademinių žinių patikrinimo testas bei projektas dėl bendro AF ir KIF namuko restauravimo bei kalėdinio vakaro. Bus pagaminti nauji suoliukai bei parūpinti pledai, kurie leis šaltuoju metų laiku susišildyti ir laukti artėjančios Kalėdinės šventės su imbieriniais sausainiais ir karšta arbata. Taip pat

Suburtoje naujoje komandoje išrinktas ir naujas mėnesio atstovybininkas Markas Bruževičius, už aktyvią veiklą net dviejuose komituose bei socialinėje akcijoje gautas dovanas studentams. Didžiuojamės vieninga, per šį trumpą laikotarpį, susibūrusia nauja KIF SA bendruomene ir laukiam naujų ateinančių iššūkių vardan geresnio studentų rytojaus!

 

Komentarai (1)
  • Greta prieš 1 metus rašė:

    Koks puikus straipsnis! Didžiuojuosi VGTU SA KIF ir jų nuveiktais darbais

Rašyti komentarą